Приключения с клуб Еделвайс
Лого на клуб Еделвайс

TEAM BUILDING - BULGARİSTAN’DA TAKIM OLUŞTURMA
Takım oluşturma programları, spor, turizm ve yaratıcı etkinlikler düzenleyerek.

Bulgaristan'da Dağ teambuilding programları

Bulgaristan'da rafting ve kayak ile takım oluşturma programları

afting ve Bulgaristan'da kayak

Büyük dalga gelmeden önce “denizde” beraber bulunduğunuz insanların yeteneklerini ve motivasyonlarını kontrol edin!

Bu şekilde fırtına zamanında kime güvenebileceğinizi anlayacaksınız…

Belirli şirkette çalışan kişiler arasındaki ilişkiler, üretilen ürünlerin ve ürün pazarlamasının kaliteli olması için önemli faktörlerden biridir. Ekip çalışma yeteneği, her şirketin başarısı için esaslardan biridir. Maalesef, ekip kurulması ve ekip ruhunun oluşması, zaman içerisinde oluşan uzun ve zor bir süreçtir. Bu süreci hızlandırmanız ve kolaylaştırmanız için zorluk derecesi ve yararlılık etki derecesi olarak değişen, size altı farklı takım oluşturma seçeneği sunmaktayız.

Bizim tüm Takım oluşturma formatları ve programlarımız, fiziki ön hazırlıkları, yaş ve cinsiyet sınırlaması olmayan, çalışan kişiler için tasarlanmıştır.


І. TAKIM OLUŞTURMA FORMATLARI:

“MİSYON” - mantıksal çerçevede, belirli bir hedefi takip etme ve ulaşma veya “Define arama” mesaj stilinde takım oluşturma formatıdır. Belirli konu üzerine katılımcılar, ayrı takımlar arasında ve program süreçlerinden mantık, yön ve iletişim aktiviteleri aşamalarından geçmekteler. Bu seçenek için doğal dekor olarak, tarihi kaleler veya doğa harikaları kullanıldığı zaman olağanüstü bir atraksiyondur.

Fiziksel aktiviteler, müşterinin ön talepleri uyarınca düzenlenmektedir. “Misyon”’un mantık çerçevesi, “Serüven”, “Adrenalin”, “Keşif” formatlarında da çok başarılı şekilde geliştirilmekte ve uygulanmaktadır.

“RELAKS” - standart takım oluşturma aşamaları ve simulatör oyunları üzerinde takım oluşturma programıdır. Bütünsel program veya şirket seminer ve eğitimlerine ek olarak kullanılabilir. Bu türden takım oluşturma formatı her alana adapte edilebilir, aynı şekilde açık ve kapalı alanlarda da gerçekleştirilebilir. “Vıjena gradina” (Halat bahçesi), “Hudojnitsi” (Ressamlar), “Tantsuvay s men” (Benimle dans eder misin) stilindeki görevleri tatbik etmek, ilk bakıştaki dinlenme programını, katılımcılar için gerçek bir heyecana dönüştürmekte.

“SERÜVEN” – son yıllarda Bulgaristan’da en modern ve en çok aranan takım oluşturma formatıdır. Bu format, rafting, mağaracılık, tırmanmak, bisiklet, kanyonculuk, yüzme, yön bulma, atıcılık gibi sporlardan unsurlar ekleyerek bir önceki iki seçeneğin geliştirilmiş şeklidir. Çapraz karst arazi yüzeyleri, su havuzları veya dağlar uygun nitelikli arazi yapılarıdır. Kötü hava şartlarında bile gerçekleştirilmesi mümkün olan, tüm aktiviteleri bir programa dahil edilebilme imkanı veren, iki özel bölge geliştirmiş durumdayız. Bu format, özel fiziki hazırlığı olmayan, ancak “Durum ne olursa olsun kesinlikle başarılı olayım” diyen özel istekleri olan kişiler için uyarlanmıştır.

ADRENALİN – “Serüven” stilinin geliştirilmiş takım oluşturma formatıdır. Program, daha yüksek psikolojik sınırı olan aşamalar içermekte, yine ön fiziki hazırlığı olmayan kişiler için uyarlanmıştır. “Adrenalin” formatının, zaman içerisinde kişiye güç ve dayanıklılık etkisi vardır, aynı zamanda kısa sürede kişide en yüksek fayda kat sayısına erişilmektedir.

“KEŞİF” – “Kaybolan geminin izlerinde” ve “Serüven” programlarından en etkili olan unsurları uzun ve heyecanlı bir yolculukta birleştirmektedir. Coşkun ırmak üzerinde kayıklar ile iniş, dağ doruklarına tırmanmak, ürpertici mağaralara dalmak veya dağ bisikletleri ile seyahat atraksiyonları “Keşif”’in bir kısmını oluşturmaktadır, bu sayede sadece tanımadığınız yerleri değil, aynı zamanda yanınızdaki iş arkadaşlarınızın bilmediğiniz özeliklerini de keşfedebilirsiniz.

“İŞ ARKADAŞLARINIZIN ŞOVU” – bir ekipte çalışan kişilerin, kendilerinin bile farkında olmadıkları artistik, müzik ve sanat becerilerini kullanmalarına teşvik ederek takım oluşturma formatıdır. ”İş arkadaşlarınızın şovu” programı, tek başına veya ekip oluşturma şeklinin bir kısmı olarak da gerçekleştirilebilir. “Şov”’un akşamki bölümünde, bir sonraki gün için planlanan programa ek olarak “aysbreyking bölgesi – buzların erimesi” veya her takım oluşturma günü sonunda heyecanlı son olarak uygulanabilir.

Tüm programların zorluk derecesi düzenlenebilir ve ön hazırlığı olmayan kişilere göre uyarlanabilir!


ІІ. TAKIM KRİTERLERİ VE DEĞERLENDİRME:

Program, değişik takım kriterleri üzerine odaklanabilir, örneğin etkili iletişim, çalışma senkronu, etkili liderlik yetenekleri, hedefe yönelik hareket tarzı oluşturmak, stres altında görevin tamamlanması ve belirli süre dilimleri içerisinde gerginlik…

Önceden takım oluşturma odağının ve ayrı takımlardaki katılımcıların belirlenmesi, müşteriler için en faydalı seçenektir. Program ayrıntıları, ön talep türüne göre oluşturmakta ve belirlemekte.

Katılımcıların, grup veya münferit psikolojik profilinin oluşturulmasında da ek olanaktır.


III. PROGRAMIN GERÇEKLEŞTİRME YERİ:

Bizim ekibimiz, sınır dışı da dahil olmak üzere ülkenin her noktasında faydalı “Takım oluşturma” çalışması gerçekleştirebilir. En kaliteli programlar, oyunların değişik macera karakterli aktivitelerinin gerçekleşmesine imkan veren bölgelerde oluşmaktadır. Bu metinde ve fayda tesirinin çoğalması amacı ile size aşağıdaki seçenekleri sunmaktayız:

 • Şirketinizin veya iş yerinizin bulunduğu konuma yakın, programın gerçekleşmesi için uygun bölge.

 • Mevsim şartlarına göre belirli meteorolojik ve iklim şartları uyarınca bölge seçimi.

 • Sizin taleplerinizi karşılayan, otel tesislerine yakın bölge.

 • Her ziyaretçiyi hayretle memnun edecek doğa harikaları ve gezilecek bölgeler.

Teambuilding in una grotta in Bulgaria

Teambuilding mare in Bulgaria

Programma di team building con paintball e airsoft in Bulgaria

Giochi di team building creativi in Bulgaria

IV. ZORLUK DERECESİ, SİGORTA, EKİPMANLAR:

 • “Programdaki görevler ne kadar zor olursa, katılımcılar için program o kadar yararlıdır”. Bu söze uyarak, müşterinin ön talepleri uyarınca ve aynı şekilde onların “gizli” imkanları doğrultusunda zorluk seviyesini hazırlamaktayız. Bizim macera oyunumuzu oluşturan aktiviteler, her katılımcının fiziki gücüne göre, genel psikolojik sınırın aşılma heyecanıdır.

 • Her aktivite için gerekli özel ekipmanlar /dağcılık halatları, kayıklar, paintball silahları …/ ek olarak bizim ekibimiz tarafından sağlanmakta, aynı zamanda ekibimiz, takımın güvenliği ve donanımların doğru şekilde kullanılması için de özen göstermekte.

 • Katılımcıların kullandığı özel dağcılık, mağara ve su ekipmanları çağdaş kalite ve güvenlik şartlarına uygundur. Aynı zamanda söz konusu donanımlar ve ekipmanlar her ay teknik bakımdan geçmektedirler.

 • Gün içerisinde “Takım oluşturma” programına katılan her katılımcı, spor aktiviteleri ve açıkta grup oyunları sonucunda meydana gelebilecek olası “kazalara” karşı zorunlu olarak sigortalıdır.

 • Büyük gruplarda, açıktaki kamu ve spor faaliyetleri organizasyonlarında güvenlik için standart olan nöbetçi tıbbi ekip sağlamaktayız.


V. EK HİZMETLER VE BONUSLAR:

Müşterilerimiz, takım oluşturma programları ile paralel olarak aşağıda verilen bazı ek imkanlardan da yararlanabilirler:

 • Fotoğraf ve video;

 • Katılımcıların, münferit veya grup olarak psikolojik analizi;

 • Otel tesisleri için rezervasyon, ulaşım, restoran, barbekü – eğer müşteri buna benzer rezervasyon ve organizasyon için zaman ayıramaz ise;

 • Program hattı boyunca yiyecek ve içecek noktaları oluşturmak;

 • Sezon esnasında fiyat iskontosu /10 aralık – 10 nisan/;


VІ. İLETİŞİM İÇİN

Hristo Hristov: hristo@adventure-bulgaria.org

Georgi Andonov: andonov.georgi@gmail.com

 

More information about our programs in Bulgarian, English and Russian languages: